Onderzoeksopdracht: Herziening van de functieprofielen

Studentprofiel
  • HRM | Human Resource Management
Over Ottevanger Milling Engineers

Ottevanger Milling Engineers B.V. is een bedrijf dat installaties ontwerpt en produceert voor veevoeder- productie. Tijdens de veevoederproductie worden verschillende soorten grondstoffen d.m.v. verschillende soorten behandelingen/bewerkingen verwerkt. Deze bewerkingen worden uitgevoerd door groot scala aan verschillende machines, alle geleverd vanuit een van de productielocaties. Ottevanger Milling Engineers is o.a. gevestigd in Moerkapelle, Aalten en Heteren.

De opdracht 

Binnen Ottevanger wordt momenteel gewerkt aan het herzien van functieprofielen. Door recente veranderingen binnen de organisatie is het belangrijk dat functies helder, vergelijkbaar en toekomstbestendig worden vastgelegd.

Jij gaat het proces onderzoeken, structureren en vormgeven. Hierbij sluiten we aan op de CATS-systematiek zoals bepaald in de CAO, maar kijk je ook kritisch waar deze niet passend is en welke verbeteringen of alternatieven wenselijk zijn.

Je richt je op: 
  • Het ophalen van informatie binnen afdelingen
  • Het analyseren van taken, verantwoordelijkheden en benodigde competenties
  • Het opstellen van functieprofielen in lijn met de CATS-systematiek
  • Het toetsen van deze profielen bij collega’s en een externe HR-adviseur
  • Het uitwerken van een visueel overzicht (bijv. in Excel) waarin functies, niveaus en doorgroeipaden duidelijk worden
Onderdeel van Innovaitehub CIVON

De Innovatiehub Civon is een samenwerking tussen Civon en de bedrijven Stanstechniek Gaanderen, Ulamo en Ottevanger Milling Engineers, gericht op kennisdeling, innovatie en ontwikkeling in de metaal- en productietechniek. Studenten kunnen er aan van alles werken: technische, commerciële, economische of andere opdrachten. In de Innovatiehub is er naast je interne begeleider ook een Hubmanager aanwezig die jou kan begeleiden. De begeleiding van de Hubmanager richt zich vooral op het proces verloop van jouw leerzame periode. Daarnaast krijg je door de Innovatiehub de mogelijkheid om met andere studenten samen te werken en ervaringen uit te wisselen. Civon is bedoeld voor studenten die met een frisse blik middels een stage, project of afstudeeropdracht de bedrijven helpen om continu te blijven innoveren. In het kort:

  • Leerzame workshops
  • Extra begeleiding (verslaglegging, lay-out etc.)
  • Proces begeleidingsuurtje
  • Betere communicatie tussen studenten en werknemers
  • Een Hubmanager waar je altijd je verhaal kwijt kan!
Wie zoeken wij? 

We zoeken een enthousiaste en verantwoordelijke stagiair(e) die zijn of haar weg weet te vinden binnen onze organisatie, makkelijk verbinding maakt met collega’s en samen met het HR-team nieuwe functieprofielen helpt neerzetten voor de toekomst.

  • Je studeert HBO HRM.
  • Je kunt goed luisteren, analyseren en informatie vertalen naar een strak eindresultaat 
  • Je vindt het leuk om structuur aan te brengen in complexe vraagstukken 
  • Je hebt interesse in organisatieontwikkeling, HR-beleid en functiewaardering 
Wij bieden: 
  • Leuke en leerzame meewerkstage voor 38 uur per week. Vrijdag eindigt de werkweek om 13.00 uur, zodat je lekker lang van het weekend kan genieten. 
  • Een uitdagende rol in een middelgroot en dynamisch bedrijf. 
  • Je hebt als stagiair echte verantwoordelijkheid en de mogelijkheid om met goede ideeën echt het verschil te maken. 
  • Je hebt de vrijheid om te leren en te bouwen aan je eigen ideeën.
  • Stagevergoeding vanaf 400,- euro.
Interesse? 

Solliciteer direct door jouw cv en motivatie te e-mailen naar Wouter Spaargaren via: innovatiehub@civon.nl 

Heb je vragen of wil je meer informatie, dat kan ook via het bovenstaande adres.   

Solliciteren
Solliciteren
Onderzoeksopdracht: Herziening van de functieprofielen
  • Ottevanger Milling Engineers
  • Dinxperlosestraatweg 62
  • 7122 AH Aalten
  • Innovatiehub CIVON
Onderzoeksopdracht: Herziening van de functieprofielen
  • Vakgebieden HRM
  • Opleidingsniveau HBO
  • Soort Stage Meeloop-/afstudeerstage
  • Innovatiehubmanager Wouter Spaargaren
Doorzoek de website