MBO niveau 4 – Technicus engineering (werktuigbouwkunde), afstudeerfase
of
HBO Werktuigbouwkunde, 3e jaars (meewerkstage)
Ottevanger Milling Engineers B.V. is een bedrijf dat installaties ontwerpt en produceert voor veevoeder- productie. Tijdens de veevoederproductie worden verschillende soorten grondstoffen d.m.v. verschillende soorten behandelingen/bewerkingen verwerkt. Deze bewerkingen worden uitgevoerd door groot scala aan verschillende machines, alle geleverd vanuit een van de productielocaties. Ottevanger Milling Engineers is o.a. gevestigd in Moerkapelle, Aalten, Schijndel en Heteren.
Binnen het ontwerpproces van elevators voor de mengvoedingsindustrie wordt momenteel per project opnieuw bepaald hoe de magneet in de voet van de elevator wordt uitgevoerd. Deze magneet heeft als functie om staaldelen uit het product te verwijderen. De huidige werkwijze kost meer tijd dan gewenst en leidt tot variatie in ontwerpkeuzes en prijsstelling.
Je gaat aan de slag met het ontwikkelen van een gestandaardiseerde oplossing voor de toepassing van magneten in de voet van de elevator. Je analyseert de bestaande werkwijze, brengt variaties en eisen in kaart en vertaalt deze naar één of meerdere onderbouwde ontwerpen. Hierbij is het belangrijk dat duidelijk wordt wanneer welk type magneet het meest geschikt is.
De ontwerpen werk je uit in 3D-modellen en onderbouw je met de juiste specificaties, zodat ze direct toepasbaar zijn binnen toekomstige projecten.
Het doel van de opdracht is om een gestandaardiseerd magneetontwerp te ontwikkelen dat zorgt voor tijdsbesparing in het ontwerpproces, een betere en consistenter prijsstelling en meer duidelijkheid richting de klant over specificaties.
MBO niveau 4 – Technicus engineering (werktuigbouwkunde), afstudeerfase
of
HBO Werktuigbouwkunde, 3e jaars (meewerkstage)
De Innovatiehub CIVON is een samenwerking tussen CIVON en de bedrijven Stanstechniek Gaanderen, Ulamo en Ottevanger Milling Engineers. In de Innovatiehub is er naast je interne begeleider ook een Hubmanager aanwezig die jou kan begeleiden. De begeleiding van de Hubmanager richt zich vooral op het proces verloop van jouw leerzame periode. Daarnaast krijg je door de Innovatiehub de mogelijkheid om met andere studenten samen te werken en ervaringen uit te wisselen. In het kort:
Solliciteer direct door jouw cv en motivatie te e-mailen naar Wouter Spaargaren via: innovatiehub@civon.nl
Heb je vragen of wil je meer informatie, dat kan ook via het bovenstaande adres.